Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny im. Henryka Rogozińskiego "Taki Pejzaż"

Data utworzenia: 02.11.2023

Do końca stycznia 2024 roku można przesyłać zdjęcia na Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny im. Henryka Rogozińskiego "Taki Pejzaż". Organizatorami XII edycji wydarzenia są: Dom Kultury w Czarnej Białostockiej i Klub Fotografii Przyrodniczej i Artystycznej "Pryzmat".

[fot. pixabay.com]

Celem konkursu jest prezentacja i promocja fotografii jako uniwersalnego środka komunikacji kulturowej i miedzy ludzkiej oraz upamiętnienie twórczości wybitnego fotografika Henryka Rogozińskiego pasjonata krajobrazu - specjalisty od jednej z najszlachetniejszych technik fotograficznych, jaką jest „Guma’’.

Zasady konkursu i warunki uczestnictwa

Konkurs jest otwarty i skierowany do wszystkich pełnoletnich pasjonatów fotografii. W konkursie nie mogą brać udziału osoby niepełnoletnie, organizatorzy, członkowie Jury, a także członkowie ich najbliższych rodzin. Do Konkursu przyjmowane będą wyłącznie zdjęcia czarno-białe w formie cyfrowej.

Uczestnictwo w Konkursie jest płatne. Opłata organizacyjna od każdego uczestnika wynosi 25 zł (wydanie katalogu po konkursowego). Termin nadsyłania prac mija 31 stycznia 2024 r.

SZCZEGÓŁY

authors image
Autor:

oprac. ad

Reporter | a.dycha@bia24.pl