Suwalszczyzna-kraina jak z baśni...

Data utworzenia: 23.11.2022

Czy odkryłeś już wszystkie magiczne miejsca w naszym regionie? Gdzie znajdujesz spokój i wytchnienie od miejskiego zgiełku? Nasza kamera przemierza województwo podlaskie szukając miejsc, w których na próżno szukać tłumów turystów. Ich mieszkańcy żyją w zgodzie z naturą, a towarzyszą im piękne krajobrazy, szum wody i drzew, śpiew ptaków. W końcu jest tu tyle do odkrycia...

Suwalszczyzna - kraina jak z baśni. Ukształtowanie terenu, dziesiątki jezior, czyste, niczym nieskażone powietrze i mnogość atrakcji - to wszystko sprawia, że wraca tu każdy, kto chodź raz zanurzył się w pięknie tego miejsca. Spływy kajakowe Czarną Hańczą to doskonała forma aktywnego relaksu. Wie o tym Władysław Motuk, który wspólnie z rodziną od wielu już lat organizuje spływy Czarną Hańczą z dostępem do pola namiotowego w Wielkim Brodzie. Bliskość przyrody i gościnność gospodarzy czynią to miejsce idealnym na kilkudniowy odpoczynek.

Po aktywnym dniu warto spróbować lokalnej, polsko-litewskiej kuchni. Doskonałym miejscem na przystanek są Giby i mieszcząca się tu Tabaczarnia. Miejsce rodzinne, z pysznym jedzeniem i ciekawą historią w tle.

authors image
Autor:

red.