Kabaret Koń Polski wystąpi w Gródku

Data utworzenia: 12.02.2024

Znany kabaret Koń Polski wystąpi 15 marca w sali widowiskowej Gminnego Centrum Kultury w Gródku. 

[fot. GCK w Gróodku]

Kabaret występuje już ponad ćwierć wieku, a karierę rozpoczął od zdobycia Grand Prix na I Przeglądzie Kabaretów Paka w Krakowie. Potem były "Złota Szpilka" Lidzbarskich Biesiad Satyry i Humoru i wiele, wiele innych. 

Kabaret ma na koncie dwa seriale telewizyjne - Badziewiakowie i Skarb Sekretarza. Jest gospodarzem największej imprezy kabaretowej w kraju - Festiwalu Kabaretu w Koszalinie odbywającego się co roku w ostatnią sobotę lipca, transmitowanego na żywo przez telewizję. Ma na koncie kilkanaście wyjazdów zagranicznych, gdzie występował dla Polonii. Bawił publiczność m.in. w Nowym Jorku, Chicago, Los Angeles, Paryżu, Berlinie, Moskwie i Brukseli. Wszystkim kojarzy się z najbardziej znaną kabaretową parą w kraju - Marianem i Helą. Kabaret tworzą Leszek Malinowski, Waldemar Sierański oraz wychowanka Teatru Muzycznego w Gdyni Maria Borzyszkowska. 

Początek występu w sali widowiskowej GCK w Gródku o godz. 17.00. Bilety w cenie 70 zł (normalny) i 60 zł (grupowy – grupa od 10 osób) można kupić jedynie przez stronę:  https://app.evenea.pl/event/konpolskigrodek/. Bilety nie będą sprzedawane przed wejściu na wydarzenie. 

authors image
Autor:

ad

Reporter | a.dycha@bia24.pl