"U Pana Boga przy stole". Będzie druga część kulinarnego przewodnika

Data utworzenia: 04.04.2024

Suwalszczyźnie będzie poświęcona druga część książki „U Pana Boga przy stole”. To swoisty przewodnik po lokalnych przysmakach.

[fot. ad]

Wydawnictwo Paśny Buriat kontynuuje wędrówkę po Polsce Wschodniej, prezentując najciekawsze strony tego regionu. Ludzi z pasją, fascynujące miejsca, które warto odwiedzić i malowniczą przyrodę. W katalogu nie mogło więc zabraknąć książki o lokalnych smakach, czyli daniach charakterystycznych dla Podlasia i Suwalszczyzny. "U Pana Boga przy stole. Podlasie i Suwalszczyzna" to – jak nazwa wskazuje – "przewodnik po lokalnych przysmakach", ale również lokalach naszego regionu. Książka została wydana w zeszłym roku. Naszą recenzję znajdziecie: tutaj

Pojawiła się zapowiedź, że ukaże się druga część przewodnika kulinarnego „U Pana Boga przy stole”. Będzie poświęcona tylko Suwalszczyźnie, a napisze ją Michał Skoczek. Książka ma być dedykowana Pawłowi Kotwicy, zmarłemu w zeszłym roku współautorowi książki "U Pana Boga przy stole. Podlasie i Suwalszczyzna – przewodnik po lokalnych przysmakach".

Wydawca zapewnia, że nowa książka ukaże się jeszcze przed sezonem wakacyjnym.

authors image
Autor:

ad

Reporter | a.dycha@bia24.pl