Spacerownik po polskich parkach narodowych

Data utworzenia: 14.08.2023

PGE Polska Grupa Energetyczna we współpracy z ośmioma parkami narodowymi przygotowała publikację prezentującą najciekawsze obiekty do zwiedzenia w parkach. "Spacerownik" zawiera mapy z dostępnymi ścieżkami edukacyjnymi oraz pieszymi i rowerowymi szlakami turystycznymi, jak również zagadki do rozwiązania oraz ciekawostki o zwierzętach, które można spotkać podczas wizyt w parkach.

Spacerownik po parkach

Przygotowany przez PGE "Spacerownik" stanowi użyteczną publikację, omawiającą walory ośmiu parków narodowych wspieranych przez PGE. Prezentuje on najciekawsze obiekty do zwiedzenia w parkach, mapy z dostępnymi ścieżkami edukacyjnymi oraz pieszymi i rowerowymi szlakami turystycznymi, jak również zagadki do rozwiązania oraz ciekawostki o zwierzętach, które można spotkać podczas spaceru.

Link do pobrania "Spacerownika"

Energia rytmu natury

Kolejnym projektem realizowanym wspólnie z polskimi parkami narodowymi i jednocześnie uzupełnieniem "Spacerownika" jest "Energia rytmu natury". Seria edukacyjnych filmów przyrodniczych ukazuje zmienność cyklów natury w parkach narodowych. Poprzez wykorzystanie nagrań z fotopułapek, odkrywa nieznane
i niedostępne dla widza zakamarki, jak również ukazuje życie dzikich zwierząt w ich naturalnym środowisku.

authors image
Autor:

ad

Reporter | a.dycha@bia24.pl