Nie zawsze po płaskim. Podróż do Wietnamu

Data utworzenia: 16.11.2023

Czas na drugą odsłonę spotkań podróżniczych "Nie zawsze po płaskim" w kawiarni Cofix w Białymstoku. Marcin Moczulski zabierze do Wietnamu.

[fot. Nie zawsze po płaskim/FB]

Na drugim spotkaniu z serii "Nie zawsze po płaskim" razem z Marcinem Moczulskim, wagabundą, którego ciągnie w świat, organizatorzy zabiorą do Azji, a konkretnie do Wietnamu.

Jak przypadkiem zostałem plantatorem kauczuku?

Marcin uchyli rąbka tajemnicy i wyjawiając nam, jak kraj, który zjeździł motocyklem, stał się krajem, w którym zatrzymał się na dłużej... by zupełnie przypadkiem stać się plantatorem kauczuku. Dowiemy się również, jak wygląda plantacja, szkoła dla dzieci na wsi i codzienne życie jej mieszkańców. Jakby tego było mało, instrukcję, jak kupić i nauczyć się jeździć motocyklem w Hanoi dostaniecie gratis!

Spotkanie odbędzie się 23 listopada o godz. 18.00. Wstęp jest wolny.

Nowy cykl "Nie zawsze po płaskim"

"Nie zawsze po płaskim" to nowy cykl spotkań podróżniczych, za którym stoją Marta i Piotr Popławscy. Zapraszają do współtworzenia niezobowiązujących spotkań, które będą animować właśnie w białostockiej kawiarni Cofix. Autorzy podóżniczego cyklu są otwarci na ciekawe propozycje. Jeśli macie własny pomysł na opowieść, napiszcie na adres e-mail: niezawszepoplaskim@gmail.com.

authors image
Autor:

ad

Reporter | a.dycha@bia24.pl