Konkurs filmowy "Mój krajobraz lokalny"

Data utworzenia: 22.09.2023

Park Krajobrazowy Puszczy Knyszyńskiej im. prof. Witolda Sławińskiego, z okazji nadchodzącego Dnia Krajobrazu (20 października) ogłasza konkurs filmowy pt. „Mój krajobraz lokalny”.

[fot. pixabay.com]

Przedmiotem konkursu jest wykonanie rolki trwającej ok. 1 minutę, o charakterze promującym krajobraz lokalny, czyli krajobraz PKPK i okolic. Mogą ukazywać wsie, miasteczka, tereny zielone, pojedyncze drzewa, elementy historyczne lub te związane z kulturą naszego regionu i puszczy, może to być widok zza okna, park do którego chodzimy z psem na spacer, ulubiony las do przejażdżki rowerowej czy cicha polana, gdzie baterie same się ładują.

Kto może wziąć udział?

Konkurs skierowany jest mieszkańców PKPK i otuliny. Gotowe rolki wraz z wypełnionym zgłoszeniem należy wysłać na adres turystyka@pkpk.pl (wzory załączone są w plikach). W przypadku gdy autor jest osobą niepełnoletnią, należy wypełnić i dołączyć również zgodę rodziców/opiekunów prawnych.

Termin nadsyłania prac

Termin nadsyłania rolek upływa 13 października. Rolki mogą zostać opublikowane w mediach społecznościowych autora z oznaczeniem #krajobrazlokalnypkpk. W Dzień Krajobrazu PKPK ogłosi zwycięzców najciekawszych prac za pośrednictwem mediów społecznościowych publikując rolki zwycięzców (fanpage parku na Facebooku i Instagram pkpk_knyszynforest).

Regulamin konkursu

authors image
Autor:

oprac. ad

Reporter | a.dycha@bia24.pl