Głosujcie na Światowe Mistrzostwa w Pieczeniu Babki i Kiszki Ziemniaczanej

Data utworzenia: 18.10.2023

Odbywające się w Supraślu Światowe Mistrzostwa w Pieczeniu Babki i Kiszki Ziemniaczanej konkurują o Certyfikat Internautów 2023. To nagroda Polskiej Organizacji Turystycznej - Poland Travel przyznawana w ramach Konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny.

[fot. Polska Travel]

Z propozycjami najlepszych produktów turystycznych w 2023 roku można zapoznać się tutaj. Atrakcja, która uzyska największą liczbę oddanych głosów zdobędzie Certyfikat Internautów 2023 przyznawany przez Polską Organizację Turystyczną. Są to nowatorskie i interesujące miejsca, obiekty, imprezy, wydarzenia lub przedsięwzięcia atrakcyjne dla turystów, które zapewniają im wysokiej jakości przeżycia i różnego rodzaju doznania. 

Produkty turystyczne ułożone są w kolejności alfabetycznej według nazw województw od lewej do prawej strony. Aby zagłosować, należy otworzyć obrazek danego produktu, zapoznać się z jego opisem, a następnie nacisnąć przycisk „GŁOSUJ”. Głosowanie trwa do 31 października 2023 roku, do godziny 23:59. Ogłoszenie zwycięzcy nastąpi podczas ceremonii wręczenia Certyfikatów POT.

authors image
Autor:

oprac. ad

Reporter | a.dycha@bia24.pl